Beyzade Künefe lezzet serüveni 2016 yılında İstanbul’un Alibeyköy semtinde içerisinde imalat, servis ve satış yaptığı  5 katlı binasıyla istanbul’a Gaziantep lezzetlerini tattırmak hedefi ile Gaziantepli 2 lezzet tutkunu tarafından kurulmuştur.  İşletmemizde, künefe, kadayıf, baklava ve yöresel Antep kahvaltı menüsü üretimi  ve servisi sunulmaktadır. 

Ürünlerinin kalitesi, lezzet seviyesi ve ekibin müşteriye yaklaşımı sebebiyle, Beyzade Künefe, çok kısa sürede İstanbul’un en sevilen, en iyi tatlı ve yöresel ürünleri tadabilecekleri lezzet mekanlarından biri oldu .

Beyzade’de servis edilen her ürünün içerisinde kullanılan malzemeler, ait oldukları yörelerden taze bir şekilde temin edilmektedir. Künefe, kadayıf ve baklava çeşitlerinin en iyi ve en tazeleri için Beyzade, sınırsız seçenekler sunmaktadır. Sanki Gaziantep’teymiş gibi İyi bir künefe yemek için Gaziantep’ten gelen malzemeler ile hazırlanan enfes künefeler, içi dolu dolu fıstık, bol şerbetli ve kaymağıyla misafirlerine farklı bir lezzet deneyimi sunuyor. 20’den fazla künefe, 10 çeşit kadayıfı, baklava şehri Gaziantep’te günlük olarak orjinal tadıyla üretilip, özel yapılandırılmış lojistik firması ile İstanbul’a gelen baklava çeşitleri ve 18 çeşit yöresel Antep serpme kahvaltı menüsüyle, her damak tadına hitap eden bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beyzade bünyesinde hizmet veren 65 ekip arkadaşımızla birlikte her zaman en iyisini sunma odaklı çalışmaktayız.
Tatlılarımız özenle seçilmiş, gastronomi konusunda akademik eğitim almış 10 kişilik deneyimli tatlı ustalarımız tarafından özenle üretilmekte, yöresel kahvaltılarımız ayrı bir ekip tarafından özenle hazırlanmakta, misafirlerimize en hızlı ve memnuniyetlerini üst düzeyde tutabilmek misyonunu ile hizmet veren servis personellerimiz tarafından hijyenik koşullarda servis edilmektedir.İşletmemizin toplam müşteri kapasitesi 180 kişi olup aynı anda 180 kişiye servis verebilmekteyiz. 

Herşey size daha iyi bir hizmet sunabilmek, memnuniyetlerinizi bire bir duyabilmek için; aşk ile emek ile...

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR